E-BOOK O OGARNIANIU CODZIENNOŚCI
W PÓŹNYM KAPITALIZMIE

Jeśli czujesz, że nie pasujesz do świata… pomyśl sobie: a może to świat przestał pasować do ludzi?

W słowach profesora antropologii, Stephena M. Fjellmana:

“Utrzymanie spójności egzystencjalnej jest coraz trudniejsze. Ludzie przestają po prostu żyć swoje życia, a zaczynają dobierać różne ‘lifestyles’, próbując poukładać obok siebie różne zestawy towarów, które sprawiają wrażenie przyjemnych”.

Czy została nam wobec tego jakaś nadzieja? Pewnie, że tak!

E-book „Nie chcę być wieczny” to próba znalezienia tej nadziei!

Dostępny również w korzystnym cenowo pakiecie!

O czym jest "Nie chcę być wieczny"?

Produkt

Ten e-book to zestaw myśli, schematów psychoemocjonalnych i rozkminiania filozofii potrzebnej, by przetrwać w trudnych warunkach późnego kapitalizmu.

Po przeczytaniu go będziecie rozumieć:

✅ dlaczego ludziom tak ciężko żyć, nawet gdy nieźle zarabiają,
✅ jakie elementy składają się na późny kapitalizm i jaki jest ich wpływ na ludzką psychikę,
✅ jakie kompetencje warto w sobie wyrobić, by nieco się tym trendom przeciwstawić,
✅ jak myśleć o życiu, by budować je w zgodzie z własnymi wartościami i potrzebami,
✅ jak przeciwstawić się najbardziej krzywdzącej presji późnego kapitalizmu!

Produkt

W środku znajdziecie rekordowo dużo stron (pod kątem liczby znaków jest dwukrotnie dłuższy od mojego poprzedniego najdłuższego e-booka), na przełomie których próbuję lepiej zrozumieć złożoność współczesnego świata.

Głęboko w gąszczu badań, obserwacji i profesjonalnych przewidywań trendów znalazłem – tak sądzę – zdrowy schemat poznawczy pozwalający sensowniej radzić sobie z trudami szalenie komercyjnej codzienności.

Produkt

Wierzę, że przyniesie on sporo wartości każdemu, kogo trapi poczucie beznadziei i takiego ogólnego przytłoczenia związanego np. z cenami mieszkań albo brakiem perspektyw innych niż konsumowanie kolejnych abonamentów, bo na nic innego i tak się nie odłoży żadnego prawdziwego hajsu.

Wierzę, że może ten e-book nawet przyniesie nieco ulgi?

Kurde, dobrze by było.

Z takim zamiarem go pisałem.

Produkt

Jeśli co chwila sięgacie po coś nowego i towarzyszy Wam niepokój, że nie „budujecie kariery” – albo odwrotnie – jeśli lubicie trwać przy jednym i przeraża Was tempo świata za oknem, bo nie pozwala na stabilizację, to koniecznie sięgnijcie po tego e-booka.

Te dwa typy osobowości są najbardziej „wystawione” na trudną współczesność. Wiem coś o tym, bo sam należę do jednej z tych grup.

 

Produkt

Pod wieloma względami to jest też mój najbardziej prywatny e-book, ponieważ rozliczam się w nim nieco z własnego charakteru i generalnego niedopasowania np. do rynku pracy.

Z tej myśli też wyprowadzam wnioski dla Was – by każdy mógł jakoś to odnieść do własnej sytuacji.

Poznaj autora:

Autor

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski.

Jestem psychologiem biznesu zajmującym się ogarnianiem w późnym kapitalizmie. Stworzyłem koncepcję osoby wysokosprawczej.

Trzy razy zapraszano mnie na konferencje TEDx. Piszę książki, nagrywam kursy oraz prowadzę podcast o sile psychicznej i odwadze emocjonalnej. Szkolę w firmach. Wysyłam popularny newsletter, który raz głaszcze, a raz szturcha. Nagrywam rolki na insta i tiktoka.

Po dekadzie spędzonej w TOP30 Najbardziej Wpływowi Blogerzy w Polsce wywalili mnie do Hall of Fame, żebym nie zapychał miejsca. W 2015 roku magazyn BRIEF zaliczył mnie do grona TOP50 najbardziej kreatywnych w biznesie w Polsce. Często wypowiadam się dla mediów.

Ukończyłem zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim z semestrem na Universidade Portucalense, a potem psychologię biznesu na Uniwersytecie SWPS.

W drugim życiu piszę książki fabularne i scenariusze. Jestem autorem powieści obyczajowej “Umowy Śmieciowe” oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”, który po tygodniu od premiery znalazł się na 3. miejscu w rankingu Top Podcasty Spotify – Polska.

Piję stanowczo za dużo kawy.

Czas na Twoją decyzję!

Wybierz wariant e-booka dla siebie!

E-book w promocji!

✅ Ogarnij zdrową codzienność i przeciwstaw się szkodliwym trendom!
✅ Wnioskowanie na podstawie badań, raportów i fachowej literatury.
✅148 stron w formacie PDF.

Dostępny również w korzystnych cenowo pakietach!

99 zł 119 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 99 zł

Kup Teraz

(Oszczędzasz 20zł!)

Popularne

PAKIET 3 E-BOOKÓW

DODATKOWO:

✅ Bestseller: E-book „I co z tym zrobisz? Rozwiń w sobie wysokosprawczość”
✅ E-book „Jak sobie zaufać (i nie bać się życia)?” – o emocjach

Kliknij tu, by przejrzeć zawartość pakietu.

199 zł 357 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 199 zł

Kup Teraz

(Oszczędzasz ponad 150zł!)

PAKIET 5 E-BOOKÓW

DODATKOWO:

✅ E-book „Pomysł na siebie w tydzień – 21 narzędzi” – hit sprzedażowy!
✅ E-book „Mikronawyki” – o zmianie zachowań dla super zajętych ludzi

Kliknij tu, by przejrzeć zawartość pakietu.

349 zł 605 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 349 zł

Kup Teraz

(Oszczędzasz ponad 250zł!)

FAQ (pytania i odpowiedzi):

  • Webinar promocyjny zostanie poświęcony komodyfikacji, czyli utowarowieniu – jednej z gorszych „zmór” późnego kapitalizmu, przez którą powoli nie ma gdzie pójść bez domniemania, że wydamy tam hajs.

  • E-book „Nie chcę być wieczny” to 148 stron w formacie PDF.

  • E-book „Nie chcę być wieczny” nawiązuje do sporej liczby badań, raportów i literatury poświęconej psychologii, psychologii biznesu, socjologii, antropologii, polityki, ekonomii i technologii. Jego główną „kanwą” jest książka „Vinyl Leaves” profesora antropologii Stephena M. Fjellmana.

  • I tak, i nie. „Nie chcę być wieczny” to zupełnie nowy tok myślenia i w całości autorskie opracowanie tematu późnego kapitalizmu. Tym niemniej, jednym z proponowanych toków myślenia jest wysokosprawczość i w e-booku „Nie chcę być wieczny” znajdują się odniesienia do obu poświęconych wysokosprawczości książek. Jeśli ktoś je czytał, to dostanie super skrótowe przypomnienie podstaw. Jeśli nie miał okazji, to każdy z mechanizmów jest pobieżnie (na około pół strony) streszczony, co pozwoliło autorowi przynajmniej ogólnikowo nakreślić proponowany zestaw rozwiązań na trudną codzienność.

    Co ważne: wszystkie trzy książki („Nie chcę być wieczny” + „Jak sobie zaufać” + „I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość” można aktualnie kupić w korzystnym cenowo pakiecie.)

  • Oryginalna, czyli z kwietnia 2022 roku. Wydanie drugie, rozszerzone pojawi się na rynku dopiero jesienią 2024.

Kontakt w sprawie zamówień:

Adres do wysyłania maili to:

czesc@andrzejtucholski.pl

Poleć Znajomej / Znajomemu:

Skopiuj i wyślij ten gotowy email do osoby, której chcesz polecić ebooka „Nie Chce Być Wieczny”!

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-v1 arrow-v2 arrow-v3 arrow-v4 arrow-v5 arrow-v5 contrast letter shopping-cart